Namizno teniški klub Radlje ob Dravi

Domov NTK Radlje  domov    Kazalo strani NTK Radlje  kazalo strani    Kontakt NTK Radlje  kontakt    Prijava v sistem NTK Radlje  Prijava
Rad mam Radlje .:. Občina Radlje ob Dravi
 
avgustseptember 2019oktober
pontorsrečetpetsobned
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
       

Vstop za člane



Registracija | Pozabili geslo ?

Spletno stran je realizirala

Celovite poslovno informacijske rešitve Stroka.si
Trenutno se nahajate: NTK Radlje » Rezultati kluba » Finalisti državnih prvenstev

Finalisti državnih prvenstev

sezona 1986/1987
  • Ekipno pionirji : Kus Tomaž, Ledinek Dejan, Lesjak Uroš
sezona 1987/1988
  • Ekipno pionirji: Kus Tomaž, Ledinek Dejan, Pepelnak Mladen, Brodnjak Blaž
  • Ekipno pionirke: Karničnik Lucija, Krois Larisa, Čerče Tanja
  • Dvojice pionirji: Kus / Rihtarič
sezona 1991/1992
  • Ekipno pionirji: Petar Matej, Strašek Urh, Hartman Tomaž, Stropnik Tomaž
  • Posamezno mlajše pionirke: Safran Martina
  • Dvojice pionirji: Petar / Stropnik
  • Dvojice mlajše pionirke: Safran / Lukner
sezona 1992/1993
  • Ekipno pionirji: Petar Matej, Hartman Tomaž, Stropnik Tomaž
  • Dvojice pionirji: Petar / Stropnik
  • Mešane dvojice pion.: Stropnik / Safran
sezona 1993/1994
  • Ekipno pionirke: Safran Martina, Lukner Špela, Žižek Tadeja, Krapež Janja
  • Posamezno pionirke: Safran Martina
  • Posamezno mlajše pionirke: Lukner Špela
  • Dvojice pionirke: Safran / Lukner
  • Mešane dvojice pion.: Strašek / Safran
sezona 1994/1995
  • Posamezno mlajše pionirke: Lukner Špela
  • Dvojice pionirke: Safran / Lukner
  • Dvojice mlajše pionirke: Lukner / Rozman
sezona 1995/1996
  • Posamezno pionirke: Lukner Špela
  • Mešane dvojice pion.: Janžekovič / Safran
sezona 1996/1997
  • Posamezno mladinke: Safran Martina
  • Dvojice mladinke: Lukner / Pečkaj
  • Dvojice pionirji: Ternik / Vidmar
  • Mešane dvojice mladin.: Slatinšek / Lukner
sezona 1997/1998
  • Mešane dvojice mladin.: Celcer / Lukner
sezona 1998/1999
  • Posamezno mladinke: Lukner Špela
  • Mešane dvojice mladin.: Jager / Lukner
sezona 2001/2002
  • Ekipno kadeti: Kus Žiga, Lipuš Marko, Kreuch Nejc
  • Dvojice kadeti: Ž.Kus / Lipuš
sezona 2002/2003
  • Ekipno kadeti: Kus Žiga, Lipuš Marko, Kreuch Nejc
  • Dvojice kadeti: Ž.Kus / Lipuš
  • Dvojice člani: T.Kus / Petar
sezona 2004/2005
  • Ekipno mladinci: Škurnik Jure, Lukner Mitja, Pinter Žiga, Pačnik Andraž
  • Posamezno mlajše kadetinje: Garmut Anja
  • Dvojice mladinke: Tomažič / Budihna
  • Dvojice mlajše kadetinje: Garmut / Korat
sezona 2005/2006
  • Dvojice ml. kadetinje: Garmut/Korat
sezona 2006/2007
  • Dvojice ml. kadetinje: Korat/Veronik N.
sezona 2007/2008
  • Posamezno ml. kadetinje: Z. Veronik
  • Dvojice ml. kadetinje: N., Z. Veronik
  • Dvojice kadetinje: Garmut/Petrovčič
sezona 2008/2009
  • Posamezno ml. kadetinje: N. Veronik
  • Mešane dvojice kadet.: Peršola - N. Veronik
sezona 2009/2010
  • Ekipno kadetinje: Nika Veronik, Zala Veronik, Veronika Vačovnik, Ada Aplinc
  • Posamezno ml. kadetinje: Z. Veronik
  • Posamezno ml. kadetinje: Z. Veronik
  • Posamezno kadetinje: Z. Veronik
  • Dvojice kadetinje: N., Z. Veronik
  • Mešane dvojice kadeti, inje: Šviligoj - Z. Veronik

 sezona 2010/11

  • Mešane dvojice kadeti,inje: Sukič - N. Veronik

Iskanje po strani

Povezave

  • Lestvice NTZS
  • NTZS Slovenije
  • ETTU
  • ITTF
  • NT Sodniki
  • Olimpijski komite SLovenije