Namizno teniški klub Radlje ob Dravi

Domov NTK Radlje  domov    Kazalo strani NTK Radlje  kazalo strani    Kontakt NTK Radlje  kontakt    Prijava v sistem NTK Radlje  Prijava
Rad mam Radlje .:. Občina Radlje ob Dravi
 
oktobernovember 2019december
pontorsrečetpetsobned
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
       

Vstop za člane



Registracija | Pozabili geslo ?

Spletno stran je realizirala

Celovite poslovno informacijske rešitve Stroka.si
Trenutno se nahajate: NTK Radlje » Rezultati kluba » Memoriali, odprti turnirji in TOP turnirji

Prvaki memorialov, odprtih turnirjev in TOP turnirjev

sezona 1986/1987
  • OP MURSKE SOBOTE: ekipno mlajši pionirji - T. Kus, D. Ledinek
sezona 1987/1988
  • MEMORIAL A. JAKHLJA: posamezno pionirji: T. Kus
sezona 1988/1989
  • OP MURSKE SOBOTE: ekipno mlajši pionirji: M. Pepelnak, U. Strašek • OP ISTRSKE RIVIERE – UMAG: ekipno mlajši pionirji: M. Pepelnak, U. Strašek
sezona 1990/1991
  • POKAL KOVINE – LJUBLJANA: dvojice mlajši pionirji: Petar / Stropnik
sezona 1991/1992
  • MEMORIAL A. JAKHLJA: posamezno pionirji: M. Petar
sezona 1992/1993
  • TOP pionirji: M. Petar
sezona 1993/1994
  • ZAGIPING: ekipno mlajše pionirke: Š. Lukner, M. Safran
  • IGRE TREH DEŽEL- SZOMBATELY: SLO ekipno pionirke: M. Safran, Š. Lukner
  • PANONIA POKAL - IGRE TREH DEŽEL: SLO ekipno pionirke: Š. Lukner, M. Safran
  • SLO posamezno pionirke : Š. Lukner
  • TOP pionirke: M. Safran
  • TOP mlajše pionirke: M. Safran
sezona 1994/1995
  • MEMORIAL A. JAKHLJA: posamezno pionirke: M. Safran, posamezno mlajše pionirke: Š. Lukner
  • TOP pionirke: 3x M. Safran
sezona 1995/1996
  • OT pionirke: 3x M. Safran
  • TOP pionirke: 2x M. Safran
sezona 1996/1997
  • TOP mladinke: M. Safran
  • OT mladinke: M. Safran
  • TOP pionirke: Š. Lukner
  • TOP pionirke: Š. Lukner
sezona 1997/1998
  • MEMORIAL U. STRAŠEK: posamezno člani: T. Kus
  • TOP mladinke: Š. Lukner
  • OT mladinke: Š. Lukner
sezona 1998/1999:
  • TOP mladinke: Š. Lukner
sezona 2003/2004
  • OT članice do 21: K. Tomažič
  • OT mladinke: K. Tomažič
  • POKAL RADELJ: posamezno najmlajše kadetinje: A. Garmut
sezona 2004/2005
  • POKAL MERKURJA – KRANJ: ekipno mlajše kadetinje: A. Garmut, N. Korat, posamezno mlajše kadetinje: A. Garmut
  • TOP mlajše kadetinje: A. Garmut
sezona 2005/2006
  • POKAL MERKURJA – KRANJ: ekipno mlajše kadetinje: A. Garmut, N. Korat, posamezno mlajše kadetinje: A. Garmut
  • OT mlajše kadetinje: A. Garmut
  • OT mlajše kadetinje: A. Garmut
  • POKAL RADELJ: posamezno mlajše kadetinje: N. Korat
  • TOP mlajše kadetinje: A. Garmut
  • OT PUCONCEV, posamezno do 10 let: Z. Veronik
sezona 2006/2007
  • OP VARAŽDINA, ekipno ml. kadetinje: Nika, Zala Veronik
  • OT kadetinje: 2x A. Garmut
  • TOP kadetinje: 2x A. Garmut
  • POKAL MERKURJA: ekipno kadetinje: A. Garmut, N. Korat, posamezno kadetinje: A. Garmut
sezona 2007/2008
  • ekipno kadetinje: A.Garmut, N.Korat, N.Veronik, Z.Veronik
  • OT kadetinje: 2x A. Garmut
  • TOP kadetinje: A. Garmut
  • OT ml.kadetinje: N. Veronik
  • Jakhelj ml. kadetinje: Z. Veronik
  • IGRE treh dežel: SLO ekipno kadetinje (Garmut, Šapek)
sezona 2008/2009
  • OT ml.kadetinje: Z. Veronik
  • OT ml. kadetinje: N. Veronik
  • A.Stipančič: ml. kadetinje: Z. Veronik
  • OP Varaždina:ekipno ml.kadetinje: Nika, Zala Veronik, posamezno ml. kadetinje: Z. Veronik

sezona 2009/2010:

  • OP Varaždin: ekipno ml. kadetinje: Nika, Zala Veronik
  • ZAGIPING: posamezno ml. kadetinje: Z. Veronik

 

Iskanje po strani

Povezave

  • Lestvice NTZS
  • NTZS Slovenije
  • ETTU
  • ITTF
  • NT Sodniki
  • Olimpijski komite SLovenije